Outlet damski

Asortyment, który działa na potencjalnych Klientów jak magnes, a którego zamówienie zdecydowanie się opłaca. W ofercie cieszącego się doskonałą Państwa opinią importera odzieży używanej, dostępne są również ubrania nowe. Hurtownia Demi prezentuje outlet, w którym znajdą Państwo elementy garderoby damskiej i dziecięcej, ubrania sportowe, a także modne buty i torebki.

Proponowany asortyment to końcówki serii lub odzież z magazynów najbardziej rozpoznawalnych marek, które przyzwyczaiły Klientów do wysokiej jakości wykonania, starannego doboru materiałów, a także niebanalnego wzornictwa i różnorodności. Jeśli więc prowadzą Państwo własny outlet, sklep typu second hand lub inny obiekt handlowy oferujący ciekawą odzież pierwszej klasy – serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia.

Wśród marek, których odzież sprzedajemy, znajdują się:

 • Gap
  Sieć rozpoznawalna na całym świecie, która istnieje na rynku już od 1969 roku. Stworzona została przez małżeństwo Fisher, zdegustowane ówczesnym brakiem dostępu do modnej i jednocześnie praktycznej odzieży. Choć początkowo targetem była młodsza Klientela (sama nazwa odnosiła się do luki pokoleniowej, która pojawiła się wtedy pomiędzy generacjami), obecnie ubrania marki Gap cenione są również przez osoby dojrzałe. Sieć posiada wiele sklepów na terenie takich krajów, jak Stany Zjednoczone, Brazylia, Anglia czy też Japonia.
 • Next
  Firma zajmująca się sprzedażą odzieży damskiej, męskiej oraz dziecięcej, obuwia i dodatków, która swoją siedzibę ma w Wielkiej Brytanii. To największy dystrybutor ubrań w Anglii, któremu udało się wyprzedzić w 2012 roku markę Marks&Spencer. Początki istnienia firmy datuje się na rok 1864. Założył ją w Leeds krawiec Joseph Hepworth. Sieć sklepów rozwijała się błyskawicznie, oferując początkowo gotowe marynarki (ready-to-wear). Pod obecną nazwą funkcjonuje od 1982. Firma, podobnie jak inne znane przedsiębiorstwa odzieżowe, do swoich kampanii reklamowych chętnie zaprasza gwiazdy.
 • Atmosphere
  Marka sprzedawana w sieci sklepów Primark (w Irlandii funkcjonujących pod nazwą Penneys), będących własnością koncernu Associated British Foods. Sieć Primark działa na rynku od 1969 roku, dostarczając Klientom odzież dobrej jakości w bardzo przystępnych cenach. Charakterystyczną cechą ubrań Atmosphere jest wzornictwo – zwracające uwagę ciekawymi detalami, zgodnymi z obowiązującymi aktualnie trendami.
 • River Island
  Posiadająca główną siedzibę w samym Londynie firma, która od momentu powstania w 1948 roku pozostaje w prywatnych rękach. Swoją obecną nazwę River Island przyjęła w 1988 roku, kilka lat po połączeniu sklepów sprzedających garderobę męską i damską. Jest to marka odzieżowa oferująca ubrania z wyższej półki, która szybko zdobyła sobie popularność w krajach Europy Środkowej (Polska, Rosja) oraz Bliskiego Wschodu ze względu na charakterystyczne wzornictwo – nowoczesne, eleganckie i odpowiadające gustom Klientów. Obecnie, sieć River Island to ponad 300 sklepów rozproszonych na całym świecie.
 • Boden
  Relatywnie młoda, jednak bardzo popularna w Anglii oraz wielu innych krajach, brytyjska marka dystrybuująca swoje ubrania przede wszystkim w trybie sprzedaży katalogowej lub online. Jest obecna na rynku od 1991 roku. Wtedy to Johnnie Boden rozpoczął sprzedaż męskiej odzieży. Rok później do oferty trafiła kolekcja dla kobiet, a w 1996 – dla dzieci. Firma oferuje ubrania z charakterystycznymi nadrukami, w jasnych kolorach. W katalogach znajdują się też praktyczne modele z kolekcji Basic, idealnie uzupełniające męską, damską i dziecięcą garderobę.
 • Dorothy Perkins
  Firma z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która sprzedaje odzież damską na całym świecie, przeznaczoną przede wszystkim dla młodych, pracujących kobiet. Oferowane ubrania sygnowane są obecną nazwą od 1919 roku, a przedsiębiorstwo założone zostało dziesięć lat wcześniej. Wśród asortymentu dostępnego w sprzedaży znajduje się szeroka gama modnych sukienek, dzianinowych koszulek, sweterków, płaszczy, bielizny oraz wielu innych elementów damskiej garderoby zarówno w małych, jak i dużych rozmiarach. Firma Dorothy Perkins sprzedaje również obuwie.
 • M&S
  Najpopularniejsza, brytyjska sieć handlowa, ciesząca się od wielu lat zaufaniem Klientów, kładąca nacisk na jakość sprzedawanych produktów oraz profesjonalną obsługę. Firma Marks and Spencer obecna jest na rynku od 1884 roku, a jej specjalnością jest sprzedaż odzieży, elementów wyposażenia domu, a także artykułów spożywczych z wyższej półki. Ubrania M&S cenione są za trwałość, klasyczny wygląd oraz możliwość dowolnego komponowania poszczególnych elementów.
 • H&M
  Logo tej marki rozpoznawalne jest w wielu krajach znajdujących się na różnych kontynentach. Firma ta powstała w 1947 roku w Szwecji. Przedsiębiorstwo Hennes & Mauritz (H&M) oferuje odzież od niezależnych dostawców, współpracuje również ze znanymi projektantami (Versace, Karl Lagerfeld, Lanvin i innymi, odpowiedzialnymi za kolekcje dedykowane zamożniejszym Klientom) oraz gwiazdami popkultury lub świata mody, z którymi chętnie utożsamiają się Klienci.
 • Zara
  Hiszpańska marka obecna na rynku mody od 1975 roku. Oferuje odzież damską, męską oraz dziecięcą. Sieć ta nastawiona jest na błyskawiczne odpowiadanie na szybko zmieniające się trendy, dlatego dostępne w sprzedaży kolekcje często się zmieniają, a nowe produkty trafiają do sklepów co kilka tygodni. W przeciwieństwie do konkurencji, marka Zara wyznaje politykę „zero reklamy” i zamiast inwestować w spoty reklamowe, inwestuj fundusze w rozbudowę sieci sklepów.

Zapraszamy serdecznie
Oprócz tych wymienionych powyżej, w naszej ofercie znajduje się również asortyment wielu innych, cenionych marek. Z pewnością zainteresuje Państwa fakt, iż sprzedawaną przez hurtownię Demi odzież można wybierać wprost z wieszaków lub kupić w mieszankach (mixach) na kilogramy. Zapraszamy do nawiązania kontaktu i współpracy, a także negocjacji cen.