O firmie

Hurtownia odzieży używanej i outletu Demi

Pragniemy zaprosić Państwa do współpracy. Przedmiotem naszej oferty jest tania odzież – zarówno nowa typu outlet (końcówki kolekcji) jak i używana. Oferujemy także towar bric a brac.

Niewątpliwie na fakt, iż gwarantujemy doskonałą jakość towaru, wpływają dwa podstawowe czynniki. Jednym z nich jest z pewnością załoga firmy, na którą składają się członkowie rodziny. Dzięki temu importer odzieży używanej Demi daje gwarancję na rzetelność świadczonych usług oraz na wysoką jakość, którą posiada oferowana odzież używana. Hurt w atrakcyjnej cenie to specjalność naszej firmy.

Ponadto towar (bezpośrednio przez nas sprowadzany) przygotowywany jest w Anglii na indywidualne zamówienie firmy Demi. Mimo iż sprowadzona odzież używana jest bardzo wysokiej jakości, cały asortyment poddajemy powtórnej selekcji, wykluczając tym samym nawet najdrobniejsze usterki.

Wspomniana wcześniej segregacja pozwala również na stworzenie szerokiej gamy rodzajów towaru, pakowanych w 10-cio kilogramowe worki, przygotowanych z myślą o właścicielach sklepów typu second hand. I tak na przykład klasa cream zawiera odzież damską (również XXL), męską, młodzieżową, dziecięcą (kids, baby), kurtki, torebki i paski, buty, polary, skóry, stroje kąpielowe, suknie wieczorowe, a nawet apaszki (także ubrania pochodzące z końcówek kolekcji).

Od stycznia 2008 roku nasza hurtownia odzieży używanej, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadziła do asortymentu także odzież sportową. Oferowany przez nas outlet, czyli końcówki kolekcji znanych firm angielskich oraz ubrania sportowe takich marek jak Nike, Puma, Adidas, Reebok na stałe zagościły w asortymencie, ponieważ cieszą się zainteresowaniem i popularnością wśród naszych odbiorców – właścicieli sklepów second hand. Dzięki dużej skali działania, hurtownia outletowa Demi jest w stanie sprzedawać atrakcyjny towar w korzystnej cenie – to naprawdę dobra i tania odzież.

W naszej hurtowni odzieży używanej także osoby zainteresowane pierwszą klasą mogą zakupić taki towar – cena za kilogram to jedynie 22 zł. Jest to doskonała alternatywa dla coraz słabszej jakości niesortu.

W klasie pierwszej, oferowanej przez naszą hurtownię outletową, na pewno nie znajdą Państwo ubrań brudnych, zawierających plamy czy podartych, a jedynie modną i trafiającą w gusta klienteli, a przy tym tanią odzież.

Istnieje również możliwość zakupu towaru (używanego czy typu outlet) hurtem bez odwiedzania naszej hurtowni, ponieważ prowadzimy sprzedaż wysyłkową pobraniową kurierem. Koszt wysyłki worka do 30 kg to 17 zł netto.

Jeśli nasze argumenty do Państwa przemawiają, serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty hurtowni odzieży używanej i outletu Demi we Włocławku.